Rozliczenie podatkowe 2013

W wypadku zeznania pit 28 2013 niezależnie od ilości dzieci, uzyskanych dochodów oraz innych wyznaczanych warunków nie mamy uprawnienia do wykorzystania ulgi prorodzinnej. Druk PIT-38 a łączne rozliczanie się małżonków. Opisywany formularz służy do indywidualnego rozliczania się podatnika. Mimo zakazu rozliczania dochodów wspólnie z małżonkiem, wypełnienie PIT-38 nie wyklucza możliwości wspólnego złożenia deklaracji podatkowej np.

w formularzu PIT-37. Pit 37 składają obywatele, jacy osiągają dochody, od których zaliczki na podatek od dochodów ujmuje płatnik, np. z umowy o pracę, umowę zlecenia, z emerytury albo renty. Z Pit-36 skorzystają dodatkowo obywatele, którzy stosują tzw. podatkowego kredytu, czyli zwolnienia na podstawie art. 44 ust. 7a ustawy o PIT albo prowadzili działy specjalne rolnej produkcji objęte opodatkowaniem na zasadach ogólnych przy użyciu skali podatkowej lub są zobowiązani dokonać doliczenia na podstawie art. 44 ust. 7f ustawy (w związku z wcześniejszym kredytem podatkowym). W roku 2014 składamy rozliczenie podatkowe za dochody osiągane w 2013 roku. Podatnicy rozliczający się z PIT-37 zobligowani są do złożenia deklaracji podatkowej do 30 kwietnia 2014 roku. Wypełnić formularz fiskalny PIT-37 jesteśmy zobligowani, gdy pobieramy emeryturę lub rentę, mamy dochód na podstawie praw autorskich, wynagrodzenie ze stosunku służbowego lub stosunku pracy, otrzymujemy świadczenia wypłacane z Funduszu Pracy lub Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Masz trudność z wypełnieniem druku PIT-37? Wypełnienie druku PIT-37 zajmie Ci co pit 2013 gov najwyżej kilka minut, jeśli skorzystasz z tego gratisowego programu do PIT. Wymieniony program dokona za Ciebie wszelkich wymaganych obliczeń, zaproponuje dołączenie do zeznania podatkowego dodatkowych załączników, jeżeli będą potrzebne, a także sprawdzi poprawność danych.
Czemu wybrać właśnie nasz program do rozliczeń rocznych? - wszystkie Twoje dane podawane przy rozliczaniu się z podatku są zaszyfrowane i przechowywane na bezpiecznych serwerach (tylko Ty masz do nich dostęp), - możesz pobrać bezpłatny program, jak również wypełnić PIT przez internet, - ten program udostępniony jest całkowicie bezpłatnie, - nie zrobisz błędu w obliczeniach - mój program wykona je za Ciebie!, - ta aplikacja do wypełniania PIT została przygotowana przez obeznanych księgowych i informatyków, co sprawia, że możesz być pewny, że w Twoje zeznanie podatkowe nie wkradnie się nawet najmniejszy błąd.
Sidebar